Search
tr-TRen-US
25 Ekim 2021 Pazartesi

TALAŞLI İMALATTalaşlı imalat Atölyemizde; CNC torna ve işleme merkezleri ile talaşlı imalat yapılmakta olup, günümüz teknolojisi ile donatılmış manuel olarak çalışan torna ve freze tezgahlarımızla da üretimimiz desteklenmektedir.


Bünyesinde hem makine imalatı hem de talaşlı imalatı bulunduran TEPSAN bilgisayar destekli tasarım ve imalat yöntemlerini de etkin bir şekilde kullanmaktadır.


Kaynaklı İmalat Atölyemizde; TIG, MIG/MAG, Elektrik Ark, ve Punta Kaynak makinaları talaşlı imalatımızda kullanılmaktadır.


TEPSAN

Firmamız 1978 yılında Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. ismi altında makine modelleri ve alüminyum, bronz döküm imali konusunda faaliyete başlamış, 1988 yılında talaşlı imalat kısmını devreye almıştır. Tepsan, "Makina Yedek Parça" imalatı yaparak faaliyetine devam etmektedir.

ÜRETİMİMİZ

Tepsan; başta Demiryolu Katener Sistemleri, Şehir İçi Raylı Sistemleri, Lokomotif-Vagon ve Yük Vagonu Parçaları, Kumlama Makineleri Yedek Parçaları, Atıksu Arıtma Tesis Ekipmanları, Demir-Çelik, Çimento, Gübre, Gıda, Petro Kimya, Madencilik, Vana & Pompa, Otomotiv ve Genel Makine Sanayii olmak üzere çeşitli kuruluşların yedek parça ihtiyacını istenilen kalite ve fiyatla sunmaktadır.

İLETİŞİM

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • +90 (216) 378 60 61 - 378 24 86
  • iletisim@tepsan.com.tr
  • Ramazanoğlu Mah. Kaynarca Cad. No:37 Pendik - İSTANBUL
Tüm Hakları Saklıdır 2021, Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. Kullanım Şartları Gizlilik İlkeleri
Back To Top