Search
tr-TRen-US

KONSOL-HOBAN SETLERİ VE AKSESUARLARI

Konsol-Hoban setlerinde kullanılan Alüminyum alaşımlarına imalat sonrasında T6 ısıl işlemi uygulanarak yüksek mekanik özellikler kazandırılır. Daha sonra konsol-hoban parçalarımız kullanım yerindeki amacına yönelik olarak CNC tezgahlarda işlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Müşteri isteğine bağlı olarak set olarak satışını yaptığımız konsol-hoban parçalarının, tek tek parça olarak da müşterilerimize sağlamaktayız. Parçaların üzerlerinde bağlantıları sağlayan U-bolt, cıvata vs. birleştirme elamanları paslanmaz çelik malzemeden imal edilmektedir.

TEPSAN

Firmamız 1978 yılında Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. ismi altında makine modelleri ve alüminyum, bronz döküm imali konusunda faaliyete başlamış, 1988 yılında talaşlı imalat kısmını devreye almıştır. Tepsan, "Makina Yedek Parça" imalatı yaparak faaliyetine devam etmektedir.

ÜRETİMİMİZ

Tepsan; başta Demiryolu Katener Sistemleri, Şehir İçi Raylı Sistemleri, Lokomotif-Vagon ve Yük Vagonu Parçaları, Kumlama Makineleri Yedek Parçaları, Atıksu Arıtma Tesis Ekipmanları, Demir-Çelik, Çimento, Gübre, Gıda, Petro Kimya, Madencilik, Vana & Pompa, Otomotiv ve Genel Makine Sanayii olmak üzere çeşitli kuruluşların yedek parça ihtiyacını istenilen kalite ve fiyatla sunmaktadır.

İLETİŞİM

Tepsan Makina Döküm & Model Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  • +90 (216) 378 60 61 - 378 24 86
  • iletisim@tepsan.com.tr
  • Ramazanoğlu Mah. Kaynarca Cad. No:37 Pendik - İSTANBUL
Tüm Hakları Saklıdır 2024, Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. Ltd. Şti. Kullanım Şartları Gizlilik İlkeleri
Back To Top