Search
tr-TRen-US

FREN SİSTEMİ PARÇALARIYolcu ve yük vagonlarındaki fren sistemlerinde kullanılan musluk hava hortum başlığı ve rekoru çatal, kol, vs. küresel grafitli dökme demir malzemesinden veya isteğe bağlı olarak düşük karbonlu çelik alaşımından imal edilip CNC tezgahlarda işlenen parçalar set halinde yada parça parça olarak teslim edilebilmektedir. Sabo gövdesi imalatlarımız küresel grafit dökme demir olarak veya kaynaklı imalat olarak firmamızda yapılarak gerekli tüm testler ile imalat desteklenmektedir. Ayrıca sabo kilidi, sabo kaması, vs. yan parçaların da imalatı yapılmaktadır.


TEPSAN

Firmamız 1978 yılında Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. ismi altında makine modelleri ve alüminyum, bronz döküm imali konusunda faaliyete başlamış, 1988 yılında talaşlı imalat kısmını devreye almıştır. Tepsan, "Makina Yedek Parça" imalatı yaparak faaliyetine devam etmektedir.

ÜRETİMİMİZ

Tepsan; başta Demiryolu Katener Sistemleri, Şehir İçi Raylı Sistemleri, Lokomotif-Vagon ve Yük Vagonu Parçaları, Kumlama Makineleri Yedek Parçaları, Atıksu Arıtma Tesis Ekipmanları, Demir-Çelik, Çimento, Gübre, Gıda, Petro Kimya, Madencilik, Vana & Pompa, Otomotiv ve Genel Makine Sanayii olmak üzere çeşitli kuruluşların yedek parça ihtiyacını istenilen kalite ve fiyatla sunmaktadır.

İLETİŞİM

Tepsan Makina Döküm & Model Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  • +90 (216) 378 60 61 - 378 24 86
  • iletisim@tepsan.com.tr
  • Ramazanoğlu Mah. Kaynarca Cad. No:37 Pendik - İSTANBUL
Tüm Hakları Saklıdır 2024, Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. Ltd. Şti. Kullanım Şartları Gizlilik İlkeleri
Back To Top