Search
tr-TRen-US

Konsol - Hoban Setleri

Projeye Özgün Esnek Çözümler

Şehir İçi Raylı Ulaşım Çözümleri

Uluslararası Boyutta Üretim Kabiliyeti

Sermayemiz %100 Yerli!

Tamamen Yerli Tasarım ve Mühendislik

1978'den Günümüze Üstün Kalite Sürekli Yenilik

Rijid Katener

%100 Yerli Uluslararası Geçerli TS EN 62271-102 Sertifikalarına Sahip Ayırıcılar

TEPSAN MAKİNA DÖKÜM & MODEL SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız 1978 yılında Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. ismi altında makine modelleri ve alüminyum, bronz döküm imali konusunda faaliyete başlamıştır. 1988 yılında talaşlı imalat kısmını devreye alarak makine yedek parçaları imalatı sektörüne girmiştir. Konusunda uzman mühendis ve teknik ekibiyle üretimlerini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile gerçekleştirmekte, aynı zamanda yeterli laboratuvar cihaz ve ekipmanları ile siparişten sevkiyata kadar kaliteyi desteklemekte ve yönlendirmektedir.


MİSYONUMUZ NEDİR?

Müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, sektördeki en güncel ve gelişmiş teknolojileri takip ederek kalitemizi en üst düzeye taşımak, sektördeki değişime ve gelişime öncülük etmek, ayrıca tüm bunları yaparken çevreye ve topluma saygılı olmak, çalışanların mutlu olduğu bir ortamda üretim yapmak, müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde tutmak öncelikli amaçlarımızdır.

VİZYONUMUZ NEDİR?

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek öncü, yenilikçi, kaliteli ürün ve hizmetleri ile yurt içinde ve yurtdışında tercih edilen markalar arasında lider olmaktır.

DEMİRYOLU KATENER SİSTEMLERİ

Sayfaya Git...

Devamı...

Tepsan, 20 yılı aşkın bir süredir demiryolu katener sistemleri için akıllı ve verimli çözümler geliştirmekte ve üretmektedir. Elektrik enerjisi iletimindeki deneyimimiz ve uzmanlığımız sayesinde...

ŞEHİR İÇİ RAYLI SİSTEMLER

Sayfaya Git...

Devamı...

Tepsan; şehir içi raylı sistemler konusunda yılların bilgi ve birikimi ile yerel yönetimlerde, müteahhit firmalarda ve yurtdışı menşeili firmalarda günümüzde önemli bir tedarikçi konumundadır. Şehir ...

LOKOMOTİF-VAGON ve YÜK VAGONU PARÇALARI

Sayfaya Git...

Devamı...

Demiryolu sektöründe 90’lı yıllardan günümüze yolcu vagon içerisindeki askı sportundan küllüğüne, lokomotifin motor kısmındaki egzoz borusundan havalandırma kapağına, sarnıç...

TEPSAN

1978

KURULUŞ

14000

TOPLAM ALAN (m2)

5000

KAPALI ALAN (m2)

1500

KAPASİTE (Ton/Yıl)

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

Gülermak

GÜLERMAK ile son yıllarda gerçekleştirmiş olduğumuz İzmir ve Kocaeli Büyükşehir Belediyeleri’nin şehir içi ulaşım sistemlerinin kurulması çalışmalarında kullanılan malzemelerin parça ya da set olarak temini tarafımızca yapılmıştır.

Detay

Emreray

Emreray ya da bir diğer iştiraki Şahin Yılmaz Enerji bu sektördeki ilk özel çalıştığımız kuruluşlardan biridir. Halen tedarikçi olarak birlikteliğimiz devam etmektedir. Hem demiryolu katener sistemleri hem de şehir içi ulaşım sistemlerinde çözümler sunmaktayız.

Detay

Demulaş

DEMULAŞ ile İstanbul İstiklal Caddesi’ndeki nostaljik tramvay yenilenme çalışmalarında katener parçalarının yenilenme işleminde birlikteliğimiz başlamıştır. Halen devam etmekte olan Alibeyköy-Eminönü hattının ...

Detay

TEPSAN

Firmamız 1978 yılında Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. ismi altında makine modelleri ve alüminyum, bronz döküm imali konusunda faaliyete başlamış, 1988 yılında talaşlı imalat kısmını devreye almıştır. Tepsan, "Makina Yedek Parça" imalatı yaparak faaliyetine devam etmektedir.

ÜRETİMİMİZ

Tepsan; başta Demiryolu Katener Sistemleri, Şehir İçi Raylı Sistemleri, Lokomotif-Vagon ve Yük Vagonu Parçaları, Kumlama Makineleri Yedek Parçaları, Atıksu Arıtma Tesis Ekipmanları, Demir-Çelik, Çimento, Gübre, Gıda, Petro Kimya, Madencilik, Vana & Pompa, Otomotiv ve Genel Makine Sanayii olmak üzere çeşitli kuruluşların yedek parça ihtiyacını istenilen kalite ve fiyatla sunmaktadır.

İLETİŞİM

Tepsan Makina Döküm & Model Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  • +90 (216) 378 60 61 - 378 24 86
  • iletisim@tepsan.com.tr
  • Ramazanoğlu Mah. Kaynarca Cad. No:37 Pendik - İSTANBUL
Tüm Hakları Saklıdır 2024, Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. Ltd. Şti. Kullanım Şartları Gizlilik İlkeleri
Back To Top