Search
tr-TRen-US
25 Temmuz 2024 Perşembe

ŞEHİR İÇİ RAYLI SİSTEMLER

Tepsan; şehir içi raylı sistemler konusunda yılların bilgi ve birikimi ile yerel yönetimlerde, müteahhit firmalarda ve yurtdışı menşeili firmalarda günümüzde önemli bir tedarikçi konumundadır. Şehir içi raylı sistemlere ait ilk adımlar 2000’li yılların başında Moda Tramvay hattındaki katener parçalarıyla atılmış olup günümüzde birçok yeni hattın %90 oranında yerli imalatına ulaşmıştır. Tedarikçi konumunda olduğumuz kurumlara set halinde parça temini yaptığımız gibi tek parça olarak da hizmet vermekteyiz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz parçaların tüm test ve kontrolleri uzman mühendis kadromuz ile imalatın başlangıcından son teslimat aşamasına kadar kendi laboratuvarımızda yapılmaktadır.

Not: Ürünler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

TEPSAN

Firmamız 1978 yılında Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. ismi altında makine modelleri ve alüminyum, bronz döküm imali konusunda faaliyete başlamış, 1988 yılında talaşlı imalat kısmını devreye almıştır. Tepsan, "Makina Yedek Parça" imalatı yaparak faaliyetine devam etmektedir.

ÜRETİMİMİZ

Tepsan; başta Demiryolu Katener Sistemleri, Şehir İçi Raylı Sistemleri, Lokomotif-Vagon ve Yük Vagonu Parçaları, Kumlama Makineleri Yedek Parçaları, Atıksu Arıtma Tesis Ekipmanları, Demir-Çelik, Çimento, Gübre, Gıda, Petro Kimya, Madencilik, Vana & Pompa, Otomotiv ve Genel Makine Sanayii olmak üzere çeşitli kuruluşların yedek parça ihtiyacını istenilen kalite ve fiyatla sunmaktadır.

İLETİŞİM

Tepsan Makina Döküm & Model Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  • +90 (216) 378 60 61 - 378 24 86
  • iletisim@tepsan.com.tr
  • Ramazanoğlu Mah. Kaynarca Cad. No:37 Pendik - İSTANBUL
Tüm Hakları Saklıdır 2024, Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. Ltd. Şti. Kullanım Şartları Gizlilik İlkeleri
Back To Top