Search
tr-TRen-US

KUMLAMA MAKİNESİ YEDEK PARÇALARI

TEPSAN 2002 yılından beri Kumlama Makineleri için aşınmaya dayanıklı yedek parçalar üretmektedir. ISO 9001 sertifikası ile tescil edilmiş olan ürünlerimizin kalitesi, sektöründe önde gelen yurt dışı ve yurt içindeki müşterilerimiz tarafından onaylanmıştır. Üretimini yaptığımız türbin yedek parçaları için, dökümhanemizde döküm anında yaptığımız kimyasal analizler ile istenilen özelliklerde döküm kalitesini müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca döküm sonrası kendi bünyemizde yapılan ısıl işlem ile parçalarımıza üstün mekanik özellikleri sağlamaktayız. Firmanıza özel tasarımlar ile, makinenizin orijinal halini bozmadan yedek parça çözümleri sunmaktayız.

PALET

KOVAN

DAĞITICI

 

TÜRBİN KORUMA PLAKASI

YAN ÜST KEMER

YEDEK PARÇALAR

TEPSAN

Firmamız 1978 yılında Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. ismi altında makine modelleri ve alüminyum, bronz döküm imali konusunda faaliyete başlamış, 1988 yılında talaşlı imalat kısmını devreye almıştır. Tepsan, "Makina Yedek Parça" imalatı yaparak faaliyetine devam etmektedir.

ÜRETİMİMİZ

Tepsan; başta Demiryolu Katener Sistemleri, Şehir İçi Raylı Sistemleri, Lokomotif-Vagon ve Yük Vagonu Parçaları, Kumlama Makineleri Yedek Parçaları, Atıksu Arıtma Tesis Ekipmanları, Demir-Çelik, Çimento, Gübre, Gıda, Petro Kimya, Madencilik, Vana & Pompa, Otomotiv ve Genel Makine Sanayii olmak üzere çeşitli kuruluşların yedek parça ihtiyacını istenilen kalite ve fiyatla sunmaktadır.

İLETİŞİM

Tepsan Makina Döküm & Model Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  • +90 (216) 378 60 61 - 378 24 86
  • iletisim@tepsan.com.tr
  • Ramazanoğlu Mah. Kaynarca Cad. No:37 Pendik - İSTANBUL
Tüm Hakları Saklıdır 2024, Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. Ltd. Şti. Kullanım Şartları Gizlilik İlkeleri
Back To Top