Search
tr-TRen-US

LOKOMOTİF MOTOR PARÇALARILokomotif motorunu oluşturan parçaların imalatı dökme demir, alüminyum alaşımı yada bakır alaşımından projedeki malzeme cinsine göre seçim yapılarak gerçekleştirilir. İmalat esnasında ve sonrasında önem seviyesine göre parçalar üzerinde kimyasal, fiziksel tüm testler uygulanır ve imalat sonunda MT, RT, PT, vs. çatlak kontrolleri yapılmaktadır. Parçaların ölçü kontrolleri kalite kontrol birimimizce kumpas,mikrometre, kompretör, vs. gibi ölçü aletleri ile yada CMM cihazında yapılmaktadır.


TEPSAN

Firmamız 1978 yılında Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. ismi altında makine modelleri ve alüminyum, bronz döküm imali konusunda faaliyete başlamış, 1988 yılında talaşlı imalat kısmını devreye almıştır. Tepsan, "Makina Yedek Parça" imalatı yaparak faaliyetine devam etmektedir.

ÜRETİMİMİZ

Tepsan; başta Demiryolu Katener Sistemleri, Şehir İçi Raylı Sistemleri, Lokomotif-Vagon ve Yük Vagonu Parçaları, Kumlama Makineleri Yedek Parçaları, Atıksu Arıtma Tesis Ekipmanları, Demir-Çelik, Çimento, Gübre, Gıda, Petro Kimya, Madencilik, Vana & Pompa, Otomotiv ve Genel Makine Sanayii olmak üzere çeşitli kuruluşların yedek parça ihtiyacını istenilen kalite ve fiyatla sunmaktadır.

İLETİŞİM

Tepsan Makina Döküm & Model Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  • +90 (216) 378 60 61 - 378 24 86
  • iletisim@tepsan.com.tr
  • Ramazanoğlu Mah. Kaynarca Cad. No:37 Pendik - İSTANBUL
Tüm Hakları Saklıdır 2024, Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. Ltd. Şti. Kullanım Şartları Gizlilik İlkeleri
Back To Top