Search
tr-TRen-US

OTOMATİK GERGİ SİSTEMLERİ

İmalatını yapmış olduğumuz gergi sistemlerinde tekli ve çiftli 1/3 Germe çarklı tertibat ,tekli ve çiftli 1/5 germe çarklı tertibat ile 1/5 Palangalı Germe tertibatı olmak üzere farklı seçenekte ürünlerimiz mevcuttur. Bütün gerdirme tertibat tiplerinde özel alaşımlı alüminyum dökümden imal edilerek T6 ısıl işlemi uygulanarak mekanik makaraların özellikleri arttırılmaktadır. Fren tertibatı, makara şaseleri, ağırlık kılavuzu vs. parçalar hadde mamülü sıcak daldırma galvaniz kaplı çelik malzemeden imal edilmektedir. Bağlantı elemanları kullanım yerlerine göre sıcak daldırma galvaniz kaplı yada paslanmaz çelik tercih edilmektedir. Gergi sisteminde kullanılan beton ağırlıklar müşteri isteğine bağlı olarak ayrıca fiyatlandırılmaktadır.

TEPSAN

Firmamız 1978 yılında Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. ismi altında makine modelleri ve alüminyum, bronz döküm imali konusunda faaliyete başlamış, 1988 yılında talaşlı imalat kısmını devreye almıştır. Tepsan, "Makina Yedek Parça" imalatı yaparak faaliyetine devam etmektedir.

ÜRETİMİMİZ

Tepsan; başta Demiryolu Katener Sistemleri, Şehir İçi Raylı Sistemleri, Lokomotif-Vagon ve Yük Vagonu Parçaları, Kumlama Makineleri Yedek Parçaları, Atıksu Arıtma Tesis Ekipmanları, Demir-Çelik, Çimento, Gübre, Gıda, Petro Kimya, Madencilik, Vana & Pompa, Otomotiv ve Genel Makine Sanayii olmak üzere çeşitli kuruluşların yedek parça ihtiyacını istenilen kalite ve fiyatla sunmaktadır.

İLETİŞİM

Tepsan Makina Döküm & Model Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  • +90 (216) 378 60 61 - 378 24 86
  • iletisim@tepsan.com.tr
  • Ramazanoğlu Mah. Kaynarca Cad. No:37 Pendik - İSTANBUL
Tüm Hakları Saklıdır 2024, Tepsan Makina Döküm ve Model San. Tic. Ltd. Şti. Kullanım Şartları Gizlilik İlkeleri
Back To Top